Gizlilik Politikası

turkcenotlari.com sitesindeki bütün yazılı materyallerin her hakkı saklıdır. Emek verilerek hazırlanmış yazıların kullanım haklarına riayet edilmesi gerekmektedir. Bilginin özgürce paylaşımı amacıyla yazılarımın bir kısmını veya tamamını izin alınması ve  kaynak gösterilmesi şartıyla kullanabilirsiniz.

1. Yazının hiç bir yerinde oynama veya değiştirme yapılamaz.
2. Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin(turkcenotlari.com) yazılması zorunludur.
3. Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Eğer bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımı kullanabilirim. Bu kullanım kurallarını anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılamaz.

Eğer turkcenotlari.com tarafından tarafınıza yönelik herhangi bir ihlal olduğunu düşünüyor iseniz lütfen iletişim bölümünden bizleri uyarınız. Uyarı yaparken, uyarıya esas bağlantı linkini ve ihlal edildiği düşünülen kaynağın adresini eklemeyi unutmayınız. Yaptığımız emeğe saygı gösterilmesini istememiz kadar, 3.kişilere yönelik saygı da yükümlülüklerimiz arasındadır. 

Sitedeki Bağlantılar

turkcenotlari.com sitesinden diğer sitelere bağlantılar verilmektedir. Her ne kadar dışarı giden bağlantıların uygunluğu denetlenmekte ise de, sonradan oluşacak değişikliklerden turkcenotlari.com sorumlu değildir. Bundan dolayı oluşacak zararlardan sorumlu değiliz.

Kod ve Yazılım

Bu site WordPress altyapısını kullanmaktadır.